Wyjazd integracyjny

Wyjazd integracyjny w okolice Wrocławia – co można robić?

Wyjazd integracyjny – jak go zaplanować? Z pewnością potrzeba Ci pomysłów na to, co można na nim robić? Poniżej podajemy garść inspiracji, które można wykorzystać na wyjeździe firmowym. Pamiętaj: każda impreza firmowa Wrocław uda się, jeśli będzie miała ciekawy scenariusz.

       Jazda quadami

 • ten pomysł przypadnie do gustu zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Quady nie są wcale drogie, a można na nich spędzić wspaniale nawet kilka godzin. Jesienią jazda może być połączona z grzybobraniem, natomiast latem można się wybrać w miejsce, w którym grupa może opalać się w pięknym słońcu.
  Wyjazd integracyjny
  Wyjazd integracyjny

  Wspólne gotowanie lub pieczenie

 • nic tak nie zbliża ludzi, jak wspólne gotowanie. Doskonałym pomysłem jest zorganizowanie warsztatów lub zawodów na najlepsze danie. Uczestnicy mogą podzielić się na grupy i każda z grup dostaje dyspozycje do stworzenia konkretnych potraw. Później są one podawane na wspólnej biesiadzie.

  Park linowy

 • propozycja dla osób, które lubią adrenalinę i aktywny wypoczynek. W parkach linowych jest zazwyczaj kilka poziomów trudności, dzięki czemu każdy z uczestników znajdzie idealną dla siebie trasę.
  Wyjazd integracyjny
  Wyjazd integracyjny

  Zwiedzanie wzdłuż szklaku turystycznego

 • wyjazdy integracyjne Wrocław mogą być doskonale połączone z wycieczkami pieszymi lub rowerowymi. Wystarczy określić szlak wycieczki, na którym są jakieś ciekawe atrakcje do zwiedzania i dzięki temu mamy pomył na całodzienną zabawę na świeżym powietrzu.

  Impreza w klimacie lat 60 lub 90

 • propozycja na wieczór, zamiast tradycyjnego clubbingu organizuje się imprezę tematyczną. Temat może być dowolny, ważne tylko, by stroje uczestników imprezy oraz wystrój miejsca pasowały do klimatu, jaki sobie z góry narzucimy.

  Wyjazd w góry

 • ta propozycja jest dużo droższa, ale za to „z pompą”. W przypadku większych funduszów można się zdecydować na zorganizowanie dłuższego wyjazdu np. w góry na naukę jazdy na nartach lub na snowboard. Uczestnicy mogą zamieszkać w góralskich domkach, które mieszczą od kilku do kilkunastu osób. Nie dość, że zbuduje się bardzo ciekawy klimat, to dodatkowo będzie to rozwiązanie tańsze od wynajęcia pokoi hotelowych.
Wyjazd integracyjny
Wyjazd integracyjny

6 thoughts on “Wyjazd integracyjny w okolice Wrocławia – co można robić?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.