imprezy integracyjne

Ile kosztuje impreza integracyjna?

Organizacja imprezy integracyjnej kosztuje i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Im więcej jest osób, tym koszty są wyższe. Wielu pracodawców obawia się zorganizowania takiego wyjazdu. Tymczasem imprezy integracyjne nie zawsze muszą być drogie. Wszystko zależy od scenariusza. Można wybrać opcję ekskluzywną lub tanią.

Tanie sposoby na imprezę firmową

Najtańszą formą imprezy firmowej jest po prostu clubbing lub spotkanie w restauracji, za które płaci szef. W takim przypadku impreza może być zorganizowana nawet za 100 zł od osoby. Wszystko zależy tak naprawdę od tego, jakie będzie menu i jaka będzie ilość i jakość alkoholu. Zdecydowanie najtańszą formą takiej biesiady byłaby organizacja ogniska. Wystarczy tylko kupić mięso, wędliny, sosy, pieczywo, sałatki, soki i alkohol.

Tanie imprezy integracyjne dla firm organizuje się także w formie paintballa, nordic walkingu lub wycieczki po Polsce. Wystarczy wynająć autokar, zamówić bilety wstępu i posiłki. Organizacja imprezy firmowej nie musi być dla firmy dużym obciążeniem, liczy się przede wszystkim pomysłowość.

Droższe imprezy integracyjne

Najdroższym rodzajem imprez integracyjnych/firmowychwyjazdy w góry, nad morze, a także za granicę. W niektórych firmach wyjazdy integracyjne są naprawdę bardzo wystawne. Organizuje się loty szybowcem, naukę jazdy samochodami WRC lub wycieczki połączone ze szkoleniami.

Czasami w grę wchodzą jeszcze wystawniejsze imprezy. Wrocław wiedzie prym wśród miast organizujących spotkania w ekskluzywnych klubach, często wyposażonych w kasyna. Organizuje się też próby ognia, czyli naukę chodzenia po węglach rozżarzonych do temperatury 700 stopni Celsjusza. Popularne są również warsztaty taneczne i różnego rodzaju degustacje produktów luksusowych np. cygar czy whiskey.

Eventy dla firm Wrocław mogą być zawsze dostosowane do budżetu, jaki ma dana firma. Cieszyć mogą zarówno droższe, jak i tańsze scenariusze wyjazdu. Ważne tylko, by umieć zaangażować do zabawy wszystkich uczestników. Tylko wtedy impreza jest naprawdę udana. Warto skorzystać z pomocy firm, które specjalizują się w organizacji tego typu imprez. Czasami cenowo może być taniej lub co najmniej porównywalnie do obowiązujących cen rynkowych.

1 thought on “Ile kosztuje impreza integracyjna?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.