imprezy integracyjne dla firm

Pięć pomysłów na udany wyjazd integracyjny

Nie wiesz, jak zorganizować imprezę integracyjną? Co przygotować dla pracowników, żeby wyjazd był maksymalnie udany? Przedstawiamy 5 pomysłów, na imprezy integracyjne dla firm, które można wykorzystać z ogromnym powodzeniem.

Paintball

imprezy integracyjne dla firm
imprezy integracyjne dla firm

 

Paintball to gra zespołowa, w której uczestnicy dzielą się na dwie grupy. Wyjazdy integracyjne dla firm bardzo często mają w swoich scenariuszach paintball, bo jest to niezwykle angażująca zabawa. Uczestnicy mogą zażywać ruchu i współzawodniczyć ze sobą, ale muszą też wykazać się bardzo dobrą umiejętnością pracy w grupie. Paintball nie wymaga konkretnej ilości uczestników, dlatego grupa może być zarówno duża, jak i mała.

Spływ kajakowy

imprezy integracyjne dla firm
imprezy integracyjne dla firm

Spływy kajakowe to świetny sposób na odpoczynek, ruch i naukę współpracy. Żeby kajak trzymał się na wodzie, potrzebna jest wspólna praca wszystkich osób, które się w nim znajdują. Tego typu zabawa uczy wspierania się nawzajem oraz odpowiedzialności za grupę. Każdy uczestnik jest trybikiem umożliwiającym poprawne funkcjonowanie kajaka, ale jednocześnie bez tego trybiku obsada jest niepełna.

Ognisko

imprezy integracyjne dla firm
imprezy integracyjne dla firm

Jeśli masz zamiar zorganizować wyjazd integracyjny w okolice Wrocławia, to ognisko będzie naprawdę bardzo dobrym pomysłem. Wspólne biesiadowanie, nawet śpiewanie oraz gry i zabawy to doskonały sposób na to, by zintegrować grupę. W luźnej, wieczornej atmosferze, może nawet okraszonej lampką winą, każdy jest się w stanie dogadać z każdym. Zacieśnienie więzi jest natomiast najlepszym sposobem na to, żeby stworzyć w pracy dobrą atmosferę.

Budowanie Maszyny Goldberga

Maszyna Goldberga to mechanizm, który działa na zasadzie domino. Cała zabawa polega na połączeniu ze sobą konkretnych elementów według schematu, a później wprawienie w ruch pierwszego z tych elementów. To sprawi, że akcja zaczyna toczyć się także na całej długości konstrukcji. W tej zabawie biorą udział zazwyczaj dwie grupy uczestników (można się podzielić na mężczyzn i kobiety). Każda grupa buduje inne elementy, ale w taki sposób, by po zakończeniu łączyły się one ze sobą i można było „uruchomić” maszynę.

Motolotnie

imprezy integracyjne dla firm
imprezy integracyjne dla firm

Pomysł dla fanów mocnych wrażeń. Latanie na motolotniach to rozrywka dla osób bez lęku wysokości i jednocześnie takich, które potrzebują dla odmiany czegoś naprawdę konkretnego. Impreza firmowa z motolotniami zapadnie w pamięć każdemu.

 

5 thoughts on “Pięć pomysłów na udany wyjazd integracyjny”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.